NÁKUPY

ALIEXPRESS NÁKUPY | KRYTY, PODPRSENKA, POUZDRO

12. dubna 2017 v 12:05 | Nikola
Ahoj !
Vítám Tě u dnešního článku. Mám tu zase trošičku věcí co se mi nakupilo z nákupů z aliexpressu. Myslím si, že to stojí za zmíňku ! :D Jak už jsem psala u minulého článku z nákupů (zde) jestli by jste chtěli návod na to jak se na ALI vůbec zaregistrovat a dále jak nakupovat moc vás nebylo, tak třeba u dnešního článku vás bude víc a příště tento článek konečně vyjde. Plánuju ho tak jako tak bude jenom záležet jak brzo se k tomu dokopu :D Tak jdeme rovnou na to ?


No řekněte sami, není to tak hrozně cuteee? :D já jsem z této taštičky naprosto unešená. Je škoda, že fotka nedokáže zachytit ten lesk který taštička má. Na sluníčku dokonce odráží takové fialové odlesky za mě 1+ !


Jako další tu máme sportovní podprsenku. Můžu říct, že ze začátku jsem z ní měla docela strach. Hned jak dorazila a rozbalila jsem jí byla jsem nadšená. Materiál skvělý o tom ani potom, ale má i vycpávky přes prsa jenom takové ty jednoduché vložky. Ale dámy jestli víte o čem mluvím tak mě zrovna dvakrát není příjemné když mi přes sportovní podprdu prosvítá to co nemá. Takže jsem byla opravdu nadšená, protože jsem to nečekala. Nikde jsem se to v popisu nedočetla tak jsem si jí objednala hlavně kvůli dobrým recenzím a nějakou jsem také potřebovala. Není problém si přes ní dát jenom lehké tričko, nebo tílko a vůbec nic nejde vidět! Za mě zase skvělý "kauf" :D


Sice už je trochu pozdě na nějakej "snow feeling" ale taky se vám musím pochlubit co celou zimu moje ouška hřálo. Zase uplně skvělá cena myslím si, že kolem 70 korun a materiál hrozně příjemný a přizbůsobivý. Nic mě nekousalo, neškrábalo ba naopak mě pěkně celou zimu hřála. :))


No a to bych samozřejmě nebyla já, abych neoblékla zase toho mýho miláčka. Mě se fakt ještě nestalo že bych si na ALY objednala nějaký kryt který by mi neseděl a nebo by se mi nelíbil. Nemám co k tomu více dodat ! :)

ALIEXPRESS NÁKUPY | KRYTY NA IPHONE 5SE

13. ledna 2017 v 23:44 | Nikola
Ahoj, vítám vás u dnešního článku, kde bych se s Vámi chtěla podělit jak už jste asi pochopili z nadpisu článku o nákupech krytů z aliexpressu. V poslední době zde nakupuji dost často, převážně jsou to takové blbůstky. Zatím musím říct (klepu na zuby) mi všechno z této stránky přišlo a vše se dá použít a všechno splňuje to co splňovat má. Nebudeme si nalhávat, že kdybych si tolik krytů chtěla koupit v České Republice tak nemám šanci, když jsem Vám sem dávala odkazy na všechny kryty zpětně jsem si připomněla jak je to vlastně "levné" protože všechny kryty jsou do 50 korun a několikrát jsem se byla podívat v hmotném obchodě na telefony (hlavně Tesco, to uplně nesnáším :D) tak zrovna tam se kryty pohybují od 200 korun a výš. A co si budeme povídat ty kryty se mi ani tolik nelíbí, většinou jsou jednobarevné a nezáživné. To ráda nemám ! :D


Musím říct, že všechny tyto kryty jsou nádherné a já sama nevím ani který si mám na svýho miláčka brát dřív. Co si budeme povídat, iphone je docela dost drahá investice (taky musím říct, že to byla první věc kterou jsem si koupila když jsem dostala svoji první výplatu) takže vlastně zaslouženě :D. Nechci aby mobil byl poškrábaný a musím říct, že tohle všechno tyto kryty splňují. A ještě k jedné věci se musím přiznat. Tohle je asi tak první polovina krytů co jsem vám ukázala. Další polovina bude zase jindy a nejspíš nějaké ještě přibydou. :D Jsem z nich nadšená. pixel


Myslím si, že zde oceníte i odkazy na kryty. Máte je tu vypsané snažila jsem se najít všechny. Je taky dost možné, že když odkaz rozkliknete vyskočí na vás jiný kryt. Ale stačí se podívat, většinou ten prodejce prodává těch krytů víc a vpravo uprostřed máte na výběr z více krytů. Takže někde tam určitě schovaný bude. :D Jinak, pokud se Vám článek líbil určitě zanechte komentář, budu moc ráda a ještě bych se Vás chtěla zeptat kdo všechno takhle nakupujete? Přemýšlela jsem i o článku, kde bych napsala přesný postup jak se na aliexpress zaregistrovat a jak nakupovat.

NÁKUPY | KOSMETIKA Z PARFUMS.CZ

2. dubna 2016 v 12:29 | Nicolle •

Ahojte krásky! mám tu pro Vás článek ve kterém vám představím produkty které jsem si objednala na stránce parfums.cz . Asi se do toho rovnou dáme ne ?


Tak jako první tu máme ochranný sprej před teplem. Ano, je pravda, že když jsem to objednávala tak jsem tomu moc šancí nedávala, upřímně ani teď tomu moc šancí nedávám, ale uvidíme po trochu delším používání jestli to bude mít nějaký účinek. Musím říct, že vlasy si žehlím dost tak jsem na to zvědavá jestli to trochu pomůže. Máte s tímto produktem nějaké zkušenosti ? Nebo používá něco jiného ? Musím ještě dodat, že nádherně voní.


TONIAGUY - ochranný sprej pro vlasy namáhané teplem.
CENA - 148 KČ.

 
 

Reklama