DO IT YOURSELF

DIY | Svíčka, šípek, podzimní výzdoba

5. listopadu 2016 v 9:48 | Nikola

Ahoj, dneska jsem si pro Vás nečekaně připravila další DIY tutoriál na svíčku. Jak já miluju tohle počasí, venku je takových krásných věcí, které můžete využít k výzdobě Vašeho domova. Jsem nadšená :D

CO BUDEME POTŘEBOVAT ?

• 1 svíčku, logicky já vždycky kupuju tu nejlevnější a kord teď v období dušiček to není nijak těžké, jsou velké výprodeje na svíčky. Takže vám určitě stačí uplně ta nejlevnější.
• Sklenka, džbáneček, určitě by nevadila ani sklenice od okurek. Říkám, fantazii se meze nekladou a to i v tomto případě můžte využít uplně cokoliv.
• Šípky, další věc kterou kupovat nemusíte a venku ji najdete na každém rohu, stačí jít na prcházku ven a najdete tolik věcí které můžete využít na vyrábění.
• Stužka, to už záleží ale jenom na vás jestli chcete sklenici ozdobit nebo ne, já jsem zvolila takovou "stužku" a izolepou jsem spojila. Nic těžkého :)


No já si myslím, že výsledek dopadlo skvěle. Není na tom nic těžkého takže vám návod asi popisovat nemusím že ? Budu se už znova opakovat, ale všechno je to hrozně jednoduché a levné. Když jsem byla na procházce našla jsem malé kaštanky a šišky, uvidíme co zase vymyslím a snad vám ještě nějaký DIY na podzimní výzdobu vymyslím. :)

DIY | Skořicová svíčka

17. října 2016 v 18:49 | Nikola
Ahoj, chtěla bych vás po delší odmlce přivítat u dalšího článku, jelikož se blíží podzim. Mimochodem moje nejoblíbenější roční období, tak jsem si pro vás připravila takové malé DIY na skořicovou svíčku. Není to nic těžkého a zvládnete to s několika kousky izolepy jako jsem to zvládla já :D Věřím tomu, že lepidlo by bylo lepší, ale bohužel jsem doma žádně tekuté neměla, tak jsem si musela poradit takhle. Jdeme na to :)


CO BUDEME POTŘEBOVAT ?

1 svíčku, jestli chcete udělat víc, tak víc svíček (logicky) :D , já použila svíčku kterou jsem koupila v penny asi za 12 korun, je to taková ta svíčka kterou najdete v průhledném obalu a řekla bych, že to zrovna byla hřbitovní svíčka.
Lepidlo, nejlépe tekuté, ale jak už jsem psala já stačí i oboustranná izolepa se kterou to také jde, protože skořice docela dobře drží.
Skořice, to teda musím říct, není zrovna levná záležitost, ale pokud máte klidně i klacíky, nebo kůru dá se to udělat taky a vypadá to nádherně :)
Stužku, nebo nějaký kousek provázku, látky je to všechno podle vaší fantazie.
Takhle nějak to dopadlo, myslím si, že postup je asi jasný, jak už jsem psala já použila izolepu na to abych přilepila skořici, nejdříve jsem si celou svíčku oblepila izolepou a pak postupně na každý kousek skořice dávala malý štítek a přilepovala na izolepu, na konec jsem stužkou svíčku obmotala. To je vše, jednoduše a vypadá to nádherně.Takhle dopadlo můj konečný výsledek, líbí ? :)
 
 

Reklama