DENÍK

Jak jsem se odhodlala jít poprvé do posilovny, aneb NEBOJ SE TOHO !

7. března 2017 v 14:11 | Nikola

Zdravím VÁS !

Jak už jste jistě pochopili z nadpisu u dnešního článku, tak víte co Vás čeká. Nejprve začnu vůbec tím co mě do posilovny "dokopalo" . Jak už jistě víte, snažím se zdravé jíst, cvičit a dbát o sebe. Ono ze začátku jde hubnutí docela rychle (když máte co hubnout) jste zavodněný, vaše tělo přijme velkou změnu dost rychle. Jenomže až přeskočíte tyhle kroky už to tak snadná záležitost není. Cvičení doma je super, musím říct, že jsem na to dost najela, ale furt to nebylo to co jsem potřebovala. Přece jenom doma je to zadarmo žejó. Proto se člověk nedokope cvičit třeba místo 20 minut 40. Když ale člověk do posilovny jde zaplatí si vstupné, většinou pití si svoje brát nesmíte tak + pití. Už jste za to něco zaplatili tak tam nebudete jenom 20 minut žejó. 2m2esdl.gif image by Lowinka To je ale jenom to okecávání na začátek.

http://weheartit.com/

Je těžké se odhodlat ? Je, věřte mi, že je.. Člověk musí přijít před převážně větší bandu cizích lidí a dělat tam ze začátku ze sebe trochu blbečka, protože nevíte jak to tam funguje, jaký stroj je na co a co vlastně vaše tělo potřebuje a HLAVNĚ CO VY SE SVÝM TĚLEM DĚLAT CHCETE. Jelikož já, jako uplný začátečník jsem přijela autem před posilovnu a pomalu jsem ani nevěděla kde jsou vchodové dveře. Hned vedle je totiž CHILLI ŽROUT a to mi uplně nepřišlo jako název pro posilovnu, takže jsem to zvládla na první pokus (POTLESK) . 90.gif image by Salisko Vejdete do dveří a ocitnete se uplně v jiném světě, nemůžu říct, že by to tam nějak smrdělo, ale je to něco jiného, spíš něco jako jiné ovzduší ?! OK, nebudu vám tu vyprávět jak to smrdí v posilce Musím říct, že kdyby nebyla na recepci tak hodná paní co tam byla asi udělám otočku na podpatku a vypadnu rychle pryč. Ale byla mi velkou podporou, hned mi řekla, že někde se začít musí a že mi všechno mile ráda ukáže. Taky se tak stalo, od přiložení papírku ke kase, po šatny až postroje mi všechno ukázala a nenechala mě v tom ani když jsem se šla potom na bar napít. "Slečno, v pohodě?!" "Máte všechno?" "Jste dobrá, držím Vám palce" a mnoho další podporujících vět..

http://weheartit.com/

Teď bych se ráda zmínila o "frajerech" co do posilky chodí, jestli si myslíte, že tam přijdete a všichni budou totálně nařachaný a každej na Vás bude čumět, jste na omylu. Já sama jsem se tohohle bála nejvíc. Co si o mě pomyslí? Jsem tady vůbec správně? ANO JSTE !!! Samozřejmě vždycky když někam vstoupíte tak se na Vás člověk podívá, ale jde jenom o to první čumění a pak už vás tam absolutně nikdo neřeší. BA NAOPAK. Přijdete ke stroji a každej vás slušně pozdraví. Řekla bych, že jsem spíš až nečekala jak tam ke mě budou lidé vstřícní, usměvaví a ochotní.

A jak to tam vlastně chodí? Pár věcí které si sebou určitě nezapomeňte jsou peníze, ručník, mobil a sluchátka s nějakou super hudbnou co Vás nabudí, v pozadí hraje sice hudba ale ne každý máme stejný vkus že ? Sportovní oblečení je základem, nebo minimálně něco co je vám pohodlné. OBUV, hned při příchodu jsem se musela zouvat ze svých tenisek a do šatny jsem si je sebou nebrala. Je na vás jestli se po tréninku budete chtít osprchovat tak kdyžtak i hygienu. A pak už je to jenom na VÁS co chcete se svým tělem udělat, já začínám na CARDIU. Od běžeckého pásu, rotopedu až po orbitrek. A už zase jenom záleží na vás co zvládnete a na co se cítíte. První moje návštěva byla jenom o tomhle hlavně jsem okukávala u ostatních na čem a co jak cvičí a jak dlouho. Až asi při třetí návštěvě jsem se odhodlala jít i na nějaký "těžší" stroj. Zrovna včera jsem zvedala 20 kg na nohy a věřte mi, teď jsem ráda, že jsem ráda. Jenom tu ležim a nechci se ani pohnout 692 V posilovně vydržím zhruba dvě hodinky a bohatě mi to stačí.

Proto bych Vám chtěla všem říct, co se jenom trochu rozhodujete, že chcete začít, nebojte se toho. V závěru každému může být šumák jak vypadáte a jak tam dřete. Nebojte se udělat změnu ve svém životě. A HLAVNĚ TO DĚLEJTE KVŮLI SOBĚ A NE KVŮLI NĚKOMU JINÉMU. Mějte se rádi. Vaše nikola

Můj rok 2o16

18. ledna 2017 v 22:43 | Nikola
Pojďte se semnou zpětně podívat na několik zásadně nezajímavých věcí které se v mém roce 2016 udály. Ještě předtím, než se na to vrhneme bych chtěla říct něco k mým předsevzetím. Nejsem ten člověk co by si sepisoval papírek s tím co má a co nemá. Nepotřebuji nový rok k tomu abych něco udělala a nebo dokázala. Tím samozřejmě nechci nikoho odradit :D .

• Koupila jsem si Iphone 5se
• Začala jsem cvičit a hlavně se snažím zdravě jíst. Což doufám, že mi vydrží protože se cítím mnohem lépe. Jak já tak i moje tělo přesně tohle potřebovalo :D
• Pořídila jsem si Selfie tyč, ta prostě nesměla chybět
• Byla jsem na několika vánočních trzích, musím říct že nejkrásnější byla PLZEŇ ♥
• Začala jsem konečně pravidelně chodit do kina. Je pravda, že až v roce 2016 jsem vlastně skoro poprvé v kině byla. Miluju 3D filmy, sice mě z toho bolí oči ale i tak :D
• Navštívila jsem PRIMARK a byla jsem z toho totálně v hajzlu :D nevěděla jsem co si koupit dřív.
• Byla jsem na LaserGame a byla jsem na 5.tém místě ze 6. Což odpovídá, že jsem asi našla svůj skrytý talent.
• BYLA JSEM DRUŽIČKA ♥ a měla jsem svůj proslov na svatbě který jsem celý probrečela.


• Znáte horor SAW? Tak udělali únikovou místnost na toto téma a já se mohla zúčastnit, bylo to něco neuvěřitelného.
• Na rozlučce se svobodou jsme pro mojí kamarádku připravili jako první atrakci jízdu na koni. Pro mě něco neskutečného, protože jsem jezdila poprvé.
• Poprvé jsem ochutnala kafe ze starbucku, VŮBEC MI NECHUTNALO :D
• Navštívila jsem filmový festival v KV a nechala jsem si udělat henu dalmatina :D
• Tarock, roková akce na které jsem byla poprvé (tuhle hudbu moc neposlouchám) musím ale říct, že jsem si to užila a překvapilo mě i kolik známých odtamtud do teď mám :)
• Byla jsem na konzertě skupiny HARLEJ A ŠKWOR. ♥
• V roce 2016 jsem se rozhodla, že odletím na NOVÝ ZÉLAND. O tom ale až v jiném článku :)
• Měli jsme v práci firemní večírek a já ochutnala všechny možné plody moře. Nejvíc mi chutnali krevety a chobotnička :D

Já bych řekla, že tímhle asi dnešní článek ukončím. Pokud si na něco ještě vzpomenu určitě přidám, ale vypsat celý rok do jednoho článku a vybrat věci které by mohli bejt trošku zajímavější pro okolní svět není zas tak jednoduché jak jsem si napoprvé myslela. :)

Dodatečně, ale přeci..

5. ledna 2017 v 21:48 | Nikola

KRÁSNÝ ROK 2O17 !


Myslím si, že letos vyhraju soutěž za nejpozdnější přání k roku 2017, ale to nevadí. Budeme se tedy řídit mottem, pozdě, ale přeci. Tímto bych chtěla vše uvést na pravou míru. Já vím, že jsem hodně čtenářů mojí neaktivitou ztratila, i jsem přemýšlela jestli blog uplně smažu nebo ne, ale název newin mě prostě drží, protože přece jenom jsem letos rozhodnuta k několika novým věcem a ráda bych měla takovýto zázemíčko. Určitě bych chtěla blog rozjet a najít si i já sama zase blogy které budu ráda číst a najdu si v tom zálibu. To je moje předsevzetí pro rok 2017 s blogem. Jinak jak je vlastně trendyy kždý rok si to předsevzetí dávat, mám jich milion. SAMOZŘEJMĚ. Musim zhubnout, budu jíst zdravě, budu cvičit a bla, bla, bla. . Ne takhle letos asi ne, letos si chci určitě to, že si tento rok co nejvíc užiju, prožiju ho naplno a to mám také v plánu. :) Takže mi dejte ještě chviličku, než se blog uplně rozjede protože je tady VELKÁ spousta práce..

Doslova nekonečný víkend před námi.

24. března 2016 v 12:18 | Nicolle •
Kde jsou ty časy, když jsem se těšila na volnej víkend, věděla jsem, že se budu jenom válet a nic nedělat. Achjo, práce je náročná, ale já jsem potvrdila pravidlo toho, že když si člověk "čuchne" k penězům do školy se nevrátí. Od pátka až do čtvrka být v práci mě sice asi zabije, ale budou peníze, to jediné je na tom asi opravdu pozitivní. Bude to náročné, zítra svátek v pondělí svátek a přijde mi, že lidi se vždycky zblázní a honem musíme jít na oběd do pivovaru a nasrat Nicolle, která už teď tam běhá jako blázen, tak ať si zaběhá ještě víc, proč ne žejó. Trochu se toho děsím, ale vypadá to, že nás bude na place dost a bude se to dát zvládnout. V úterý musím jít pomoc na sál (máme zde i akce na sále, bude tam 60 učitelů ze základky na kterou jsem chodila) každej z nich má 200 korun na osobu takže to bude zase probíhat tak, že každej bude hned chtít něco k pití a pak tam budou sedět cucat jednu colu, protože nebudou chtít utrácet svoje peníze. Tringel nechají asi tak jednu korunu, protože proč by přece něco nechávali. BOŽE, to je na moje nervy zas :D .


Ještě dnes mám v plánu si trochu odpočinout, nemluvím o tom, že jsem před chvíli stávala. Ostuda. Hodlám něco udělat se šuplíkama s mojí kosmetikou, která přetéká a já využívám tak 5% z toho co mám. (Udělám aspoň mladší sestře od V. radost je jí asi 13 a vždycky když jsem u nich se mě ptá jestli pro ní nemám nějaké oblečení nebo kosmetiku.) K něčemu dnešní úklid bude, potom si asi zajedu na kávu s další kamarádkou K. asi už v tom máte zmatek. To i já.

Co je lepší, aneb.

23. března 2016 v 14:18 | Nicolle •
Už si ani nepamatuji jak se články píšou. Jsem takovej "hatla patla" kterej svoje myšlenky na vás bude asi chrlit. Ráda plácám páté přes deváté a sama nevím ani kde jsem začala natož kde skončím. Hledala jsem isnpiraci jak začít a jak napsat úplně "první článek" . Aby to trochu stálo za to, bohužel se mi to nepovedlo. laugh.gif laugh image by soonisnever Blog jsem si založila, abych zrovna právě teď když nemám co dělat se trochu zabavila. Chodím do práce, pracuji jako servírka a barmanka v pivovaru. Svojí práci mám ráda, ráda komunikuji s lidma, na toto téma bych se s vámi vlastně ráda podělila. Některé zážitky a perličky opravdu stojí za to s někým sdílet. Vždycky se s kamarádkou bavím o tom (pracuje v nemocnici s hodně starýma lidma, někteří vlastně nejsou už ani při smyslech) vlastně pokaždé když jsem u V. řešíme práci, zážitky které si navzájem vyprávíme jsou nekonečným tématem. Spíš nás obě zařáží jeden fakt, jestli je lepší pracovat s lidma duševně chorýma a nebo lidma se kterýma pracuju já (lidé, kteří jsou naprosto při smyslech ví co dělají, co říkají a někdy jsou schopni vypustit taková ho*na, že bych se za ně nejradši propadla do země.)

 
 

Reklama