Duben 2017

ALIEXPRESS NÁKUPY | KRYTY, PODPRSENKA, POUZDRO

12. dubna 2017 v 12:05 | Nikola |  NÁKUPY
Ahoj !
Vítám Tě u dnešního článku. Mám tu zase trošičku věcí co se mi nakupilo z nákupů z aliexpressu. Myslím si, že to stojí za zmíňku ! :D Jak už jsem psala u minulého článku z nákupů (zde) jestli by jste chtěli návod na to jak se na ALI vůbec zaregistrovat a dále jak nakupovat moc vás nebylo, tak třeba u dnešního článku vás bude víc a příště tento článek konečně vyjde. Plánuju ho tak jako tak bude jenom záležet jak brzo se k tomu dokopu :D Tak jdeme rovnou na to ?


No řekněte sami, není to tak hrozně cuteee? :D já jsem z této taštičky naprosto unešená. Je škoda, že fotka nedokáže zachytit ten lesk který taštička má. Na sluníčku dokonce odráží takové fialové odlesky za mě 1+ !


Jako další tu máme sportovní podprsenku. Můžu říct, že ze začátku jsem z ní měla docela strach. Hned jak dorazila a rozbalila jsem jí byla jsem nadšená. Materiál skvělý o tom ani potom, ale má i vycpávky přes prsa jenom takové ty jednoduché vložky. Ale dámy jestli víte o čem mluvím tak mě zrovna dvakrát není příjemné když mi přes sportovní podprdu prosvítá to co nemá. Takže jsem byla opravdu nadšená, protože jsem to nečekala. Nikde jsem se to v popisu nedočetla tak jsem si jí objednala hlavně kvůli dobrým recenzím a nějakou jsem také potřebovala. Není problém si přes ní dát jenom lehké tričko, nebo tílko a vůbec nic nejde vidět! Za mě zase skvělý "kauf" :D


Sice už je trochu pozdě na nějakej "snow feeling" ale taky se vám musím pochlubit co celou zimu moje ouška hřálo. Zase uplně skvělá cena myslím si, že kolem 70 korun a materiál hrozně příjemný a přizbůsobivý. Nic mě nekousalo, neškrábalo ba naopak mě pěkně celou zimu hřála. :))


No a to bych samozřejmě nebyla já, abych neoblékla zase toho mýho miláčka. Mě se fakt ještě nestalo že bych si na ALY objednala nějaký kryt který by mi neseděl a nebo by se mi nelíbil. Nemám co k tomu více dodat ! :)