Březen 2017

Jak jsem se odhodlala jít poprvé do posilovny, aneb NEBOJ SE TOHO !

7. března 2017 v 14:11 | Nikola |  DENÍK

Zdravím VÁS !

Jak už jste jistě pochopili z nadpisu u dnešního článku, tak víte co Vás čeká. Nejprve začnu vůbec tím co mě do posilovny "dokopalo" . Jak už jistě víte, snažím se zdravé jíst, cvičit a dbát o sebe. Ono ze začátku jde hubnutí docela rychle (když máte co hubnout) jste zavodněný, vaše tělo přijme velkou změnu dost rychle. Jenomže až přeskočíte tyhle kroky už to tak snadná záležitost není. Cvičení doma je super, musím říct, že jsem na to dost najela, ale furt to nebylo to co jsem potřebovala. Přece jenom doma je to zadarmo žejó. Proto se člověk nedokope cvičit třeba místo 20 minut 40. Když ale člověk do posilovny jde zaplatí si vstupné, většinou pití si svoje brát nesmíte tak + pití. Už jste za to něco zaplatili tak tam nebudete jenom 20 minut žejó. 2m2esdl.gif image by Lowinka To je ale jenom to okecávání na začátek.

http://weheartit.com/

Je těžké se odhodlat ? Je, věřte mi, že je.. Člověk musí přijít před převážně větší bandu cizích lidí a dělat tam ze začátku ze sebe trochu blbečka, protože nevíte jak to tam funguje, jaký stroj je na co a co vlastně vaše tělo potřebuje a HLAVNĚ CO VY SE SVÝM TĚLEM DĚLAT CHCETE. Jelikož já, jako uplný začátečník jsem přijela autem před posilovnu a pomalu jsem ani nevěděla kde jsou vchodové dveře. Hned vedle je totiž CHILLI ŽROUT a to mi uplně nepřišlo jako název pro posilovnu, takže jsem to zvládla na první pokus (POTLESK) . 90.gif image by Salisko Vejdete do dveří a ocitnete se uplně v jiném světě, nemůžu říct, že by to tam nějak smrdělo, ale je to něco jiného, spíš něco jako jiné ovzduší ?! OK, nebudu vám tu vyprávět jak to smrdí v posilce Musím říct, že kdyby nebyla na recepci tak hodná paní co tam byla asi udělám otočku na podpatku a vypadnu rychle pryč. Ale byla mi velkou podporou, hned mi řekla, že někde se začít musí a že mi všechno mile ráda ukáže. Taky se tak stalo, od přiložení papírku ke kase, po šatny až postroje mi všechno ukázala a nenechala mě v tom ani když jsem se šla potom na bar napít. "Slečno, v pohodě?!" "Máte všechno?" "Jste dobrá, držím Vám palce" a mnoho další podporujících vět..

http://weheartit.com/

Teď bych se ráda zmínila o "frajerech" co do posilky chodí, jestli si myslíte, že tam přijdete a všichni budou totálně nařachaný a každej na Vás bude čumět, jste na omylu. Já sama jsem se tohohle bála nejvíc. Co si o mě pomyslí? Jsem tady vůbec správně? ANO JSTE !!! Samozřejmě vždycky když někam vstoupíte tak se na Vás člověk podívá, ale jde jenom o to první čumění a pak už vás tam absolutně nikdo neřeší. BA NAOPAK. Přijdete ke stroji a každej vás slušně pozdraví. Řekla bych, že jsem spíš až nečekala jak tam ke mě budou lidé vstřícní, usměvaví a ochotní.

A jak to tam vlastně chodí? Pár věcí které si sebou určitě nezapomeňte jsou peníze, ručník, mobil a sluchátka s nějakou super hudbnou co Vás nabudí, v pozadí hraje sice hudba ale ne každý máme stejný vkus že ? Sportovní oblečení je základem, nebo minimálně něco co je vám pohodlné. OBUV, hned při příchodu jsem se musela zouvat ze svých tenisek a do šatny jsem si je sebou nebrala. Je na vás jestli se po tréninku budete chtít osprchovat tak kdyžtak i hygienu. A pak už je to jenom na VÁS co chcete se svým tělem udělat, já začínám na CARDIU. Od běžeckého pásu, rotopedu až po orbitrek. A už zase jenom záleží na vás co zvládnete a na co se cítíte. První moje návštěva byla jenom o tomhle hlavně jsem okukávala u ostatních na čem a co jak cvičí a jak dlouho. Až asi při třetí návštěvě jsem se odhodlala jít i na nějaký "těžší" stroj. Zrovna včera jsem zvedala 20 kg na nohy a věřte mi, teď jsem ráda, že jsem ráda. Jenom tu ležim a nechci se ani pohnout 692 V posilovně vydržím zhruba dvě hodinky a bohatě mi to stačí.

Proto bych Vám chtěla všem říct, co se jenom trochu rozhodujete, že chcete začít, nebojte se toho. V závěru každému může být šumák jak vypadáte a jak tam dřete. Nebojte se udělat změnu ve svém životě. A HLAVNĚ TO DĚLEJTE KVŮLI SOBĚ A NE KVŮLI NĚKOMU JINÉMU. Mějte se rádi. Vaše nikola