Říjen 2016

DIY | Skořicová svíčka

17. října 2016 v 18:49 | Nikola |  DO IT YOURSELF
Ahoj, chtěla bych vás po delší odmlce přivítat u dalšího článku, jelikož se blíží podzim. Mimochodem moje nejoblíbenější roční období, tak jsem si pro vás připravila takové malé DIY na skořicovou svíčku. Není to nic těžkého a zvládnete to s několika kousky izolepy jako jsem to zvládla já :D Věřím tomu, že lepidlo by bylo lepší, ale bohužel jsem doma žádně tekuté neměla, tak jsem si musela poradit takhle. Jdeme na to :)


CO BUDEME POTŘEBOVAT ?

1 svíčku, jestli chcete udělat víc, tak víc svíček (logicky) :D , já použila svíčku kterou jsem koupila v penny asi za 12 korun, je to taková ta svíčka kterou najdete v průhledném obalu a řekla bych, že to zrovna byla hřbitovní svíčka.
Lepidlo, nejlépe tekuté, ale jak už jsem psala já stačí i oboustranná izolepa se kterou to také jde, protože skořice docela dobře drží.
Skořice, to teda musím říct, není zrovna levná záležitost, ale pokud máte klidně i klacíky, nebo kůru dá se to udělat taky a vypadá to nádherně :)
Stužku, nebo nějaký kousek provázku, látky je to všechno podle vaší fantazie.
Takhle nějak to dopadlo, myslím si, že postup je asi jasný, jak už jsem psala já použila izolepu na to abych přilepila skořici, nejdříve jsem si celou svíčku oblepila izolepou a pak postupně na každý kousek skořice dávala malý štítek a přilepovala na izolepu, na konec jsem stužkou svíčku obmotala. To je vše, jednoduše a vypadá to nádherně.Takhle dopadlo můj konečný výsledek, líbí ? :)