Duben 2016

NEJOTRAVNĚJŠÍ ČLÁNKY BLOGGERŮ.

8. dubna 2016 v 14:44 | Nikola
Zdravím, dnes pro Vás mám takový článek asi na zasmátí, na zamyšlení ale hlavně ne na uražení ! Za mojí dlouhou bloggerskou kariéru jsem si všimla několika článků které se neustále opakují na blogách a já bych si z toho touto cestou chtěla udělat legraci.

OMLUVA, OMLUVA, OMLUVA.

nemohla jsem napsat článek, je mi to hrozně líto, ale teď vůbec ale vůbec nestíhám víte?! Škola, práce pořád něco a hlavně se mi vůbec nechtělo, ale to už vám sem nenapíšu. BLA BLA BLA, no já nevím, ale když nemám čas a nestíhám tak prostě nic nenapíšu není na tom žádná hamba ne?! (SHAME) !! Určitě se nikdo a nikdy nemusíte omlouvat, že na SVŮJ blog, opakuji na svůj blog nenapíšete článek.

MÁTE SE NA CO TĚŠIT !

Máte se na co těšit, v průběhu tohohle týdne budu přidávat články o celebritách, recenze a hovna. nonono, nezlobte se na mě, ale proč psát článek o tom, že budu psát článek ?! :D :D nevadí, dobře rozepište pro nás nějaký rozvrh ale když už si dáváte "práci" s psaním takového článku, tak to aspoň dodržte. Šáhni si do svědomí a kdy se ti opravdu povedlo to co jsis naplánoval do posledního písmene.


NÁKUPY | KOSMETIKA Z PARFUMS.CZ

2. dubna 2016 v 12:29 | Nicolle • |  NÁKUPY

Ahojte krásky! mám tu pro Vás článek ve kterém vám představím produkty které jsem si objednala na stránce parfums.cz . Asi se do toho rovnou dáme ne ?


Tak jako první tu máme ochranný sprej před teplem. Ano, je pravda, že když jsem to objednávala tak jsem tomu moc šancí nedávala, upřímně ani teď tomu moc šancí nedávám, ale uvidíme po trochu delším používání jestli to bude mít nějaký účinek. Musím říct, že vlasy si žehlím dost tak jsem na to zvědavá jestli to trochu pomůže. Máte s tímto produktem nějaké zkušenosti ? Nebo používá něco jiného ? Musím ještě dodat, že nádherně voní.


TONIAGUY - ochranný sprej pro vlasy namáhané teplem.
CENA - 148 KČ.


POUŽITÍ KOKOSOVÉHO OLEJE

1. dubna 2016 v 13:08 | Nicolle • |  RADY, TIPY, TRIKY
Zdravím, dnes bych se s vámi chtěla podělit, jak tomu říct asi recenzi nebo použití kokosového oleje.


  1. MASKA NA VLASY - no začneme asi tím nejoblíbenějším způsobem jak já osobně kokosový olej používám. Buď kokosový olej používám samostatně a to tak, že když mám přes den čas nanesu si vrstvu na suché vlasy, nechám působit tak dlouho jak je pro mě časově možné. Umyju vodou a nanesu šampon který používám. A nebo si můžete vytvořit opravdu jednoduchou masku na vlasy. Necháte si rozpustit olej a přidáte med. Ano to je všechno zase necháte působit plus mínus hodinku a umyjete.

  2. PÉČE O PLEŤ - Pro mě neuvěřitelná věc, celkově mám hodně suchu pokožku a trpím ekzémem. Proto se hodně ráda a dost často promažu celá olejem a je to super. Další věc která je pro mě naprosto skvělá je, použití oleje na oči. Vždycky večer než jdu spát, nanesu si vrstu oleje na oční víčka a pod oči a ráno když se vzbudím cítím jak je pleť taková napnutá, taková pevná a oči jsou celkově takové rozjasněné.

  3. ODLIČOVÁNÍ - No, je pravda, že takhle kokosák moc často nepoužívám, protože mám svůj odličovací prostředek na který jsem zvyklá. Ale jednou se mi stalo že jsem si odličovák zapomněla sbalit a měla jsem kokosák. Musím říct, že to funguje na stejné bázi a určitě tím nic nezkazíte.

  4. BALZÁM NA RTY - Jak už jsem několikrát psala kokosák hydratuje. Proto na rty je to něco perfektního. Ale proč nespojit příjemné s užitečným že? S malou sestrou mé kamarádky jsme vyráběli domáci jelení lůj a to právě z kokosáku. Použili jsme potravinářské barvivo, kalíšek od zázračného kelímku a bylo to!

  5. STRIE - U silnějších slečen jako jsem já, která nechala dojít tak daleko svojí postavu abych přibrala a roztrhala se mi kůže tak právě kokosový olej je skvělý na promazávání strií. Sama ho používám na strie, neříkám, že strie uplně zmizí ale jakoby se "zahojí". Takže určitě musim doporučit.

  6. ZUBNÍ PASTA (?!) - Hodně jsem četla, že se to dá používat jako zubní pasta a pomáhá bělit zuby. To jediné jsem opravdu nevyzkoušela a asi ani nevyzkouším. Jsem dost háklivá na to, co strčím do pusy :D a z tohohle by se mi neudělalo moc dobře, ale zkusit to můžete

JAK POUŽÍVÁTE KOKOSÁK VY ?