Březen 2016

TOP 5 | BŘEZEN

27. března 2016 v 12:39 | Nicolle •
Nebudu to déle protahovat, rovnou se na to VRHNEME !

  1. DVA A PŮL CHLAPA - tento seriál mě tak strašně moc chytl a je k tomu hned několik vysvětlení. Jelikož tento seriál dávají skoro opravdu pořád. (Dost často sleduji smíchov, protože právě na tomto kanále dávají DAPCH, dobře napíšu ten název celý, protože takhle zkratka se teda moc nepovedla. Dva a půl chlapa na tomto kanále dávají opravdu pořád a já jsem gaučák.) Možná to šlo napsat trochu ve zkratce, ale VY mě chápetě žejó. A druhý hlavní důvod je ten, když z dva a půl chlapa vyhodili Charlieho Sheena, myslela jsem si, že tím ten seriál pro mě končí. Ale Ashton Kutcher je tak neuvěřitelně SEXY !  2. KOKOSOVÝ OLEJ - Pro mě naprosto neuvěřitelná věc na pokožku a vlasy. Určitě ještě udělám nějaký článek ve kterém vám stručnějí popíšu jak kokosový olej používám. Musim opravdu doporučit. Pokud trpíte na suchou pokožku, ekxém jako JÁ. na promazání fakt super. Pokud opět trpíte na suché a roztřepné vlasy je to pro Vás skvělá volba. :)


Doslova nekonečný víkend před námi.

24. března 2016 v 12:18 | Nicolle • |  DENÍK
Kde jsou ty časy, když jsem se těšila na volnej víkend, věděla jsem, že se budu jenom válet a nic nedělat. Achjo, práce je náročná, ale já jsem potvrdila pravidlo toho, že když si člověk "čuchne" k penězům do školy se nevrátí. Od pátka až do čtvrka být v práci mě sice asi zabije, ale budou peníze, to jediné je na tom asi opravdu pozitivní. Bude to náročné, zítra svátek v pondělí svátek a přijde mi, že lidi se vždycky zblázní a honem musíme jít na oběd do pivovaru a nasrat Nicolle, která už teď tam běhá jako blázen, tak ať si zaběhá ještě víc, proč ne žejó. Trochu se toho děsím, ale vypadá to, že nás bude na place dost a bude se to dát zvládnout. V úterý musím jít pomoc na sál (máme zde i akce na sále, bude tam 60 učitelů ze základky na kterou jsem chodila) každej z nich má 200 korun na osobu takže to bude zase probíhat tak, že každej bude hned chtít něco k pití a pak tam budou sedět cucat jednu colu, protože nebudou chtít utrácet svoje peníze. Tringel nechají asi tak jednu korunu, protože proč by přece něco nechávali. BOŽE, to je na moje nervy zas :D .


Ještě dnes mám v plánu si trochu odpočinout, nemluvím o tom, že jsem před chvíli stávala. Ostuda. Hodlám něco udělat se šuplíkama s mojí kosmetikou, která přetéká a já využívám tak 5% z toho co mám. (Udělám aspoň mladší sestře od V. radost je jí asi 13 a vždycky když jsem u nich se mě ptá jestli pro ní nemám nějaké oblečení nebo kosmetiku.) K něčemu dnešní úklid bude, potom si asi zajedu na kávu s další kamarádkou K. asi už v tom máte zmatek. To i já.

Co je lepší, aneb.

23. března 2016 v 14:18 | Nicolle • |  DENÍK
Už si ani nepamatuji jak se články píšou. Jsem takovej "hatla patla" kterej svoje myšlenky na vás bude asi chrlit. Ráda plácám páté přes deváté a sama nevím ani kde jsem začala natož kde skončím. Hledala jsem isnpiraci jak začít a jak napsat úplně "první článek" . Aby to trochu stálo za to, bohužel se mi to nepovedlo. laugh.gif laugh image by soonisnever Blog jsem si založila, abych zrovna právě teď když nemám co dělat se trochu zabavila. Chodím do práce, pracuji jako servírka a barmanka v pivovaru. Svojí práci mám ráda, ráda komunikuji s lidma, na toto téma bych se s vámi vlastně ráda podělila. Některé zážitky a perličky opravdu stojí za to s někým sdílet. Vždycky se s kamarádkou bavím o tom (pracuje v nemocnici s hodně starýma lidma, někteří vlastně nejsou už ani při smyslech) vlastně pokaždé když jsem u V. řešíme práci, zážitky které si navzájem vyprávíme jsou nekonečným tématem. Spíš nás obě zařáží jeden fakt, jestli je lepší pracovat s lidma duševně chorýma a nebo lidma se kterýma pracuju já (lidé, kteří jsou naprosto při smyslech ví co dělají, co říkají a někdy jsou schopni vypustit taková ho*na, že bych se za ně nejradši propadla do země.)